Randki - ogłoszenia matrymonialne i anonse towarzyskie
 
Strona główna Rejestracja w serwisie Regulamin serwisu Skorzystaj z pomocy Skontaktyj się z obsługą serwisu

                 Randki - ogłoszenia matrymonialne i anonse towarzyskie  


 

Witaj nieznajomy
Zaloguj się
Zarejestruj się

Logowanie użytkowników

loguj automatycznie

PomocDołącz do nas, zakładając konto w serwisie poflirtuj.pl, zupełnie ZA DARMO!

 

Zapraszamy do szybkiej i bezpłatnej rejestracji w serwisie POFLIRTUJ.PL. To tylko trzy proste kroki:
1. Wypełnienie poniższego formularza.
2. Odebranie e-maila.
3. Kliknięcie w link aktywujący znajdujący się w e-mailu.

Uwaga! Jeżeli po procesie rejestracji nie otrzymasz na swoją skrzynkę pocztową wiadomości z linkiem aktywacyjnym, oznacza to, że ustawienia Twojej poczty wskazują na jej automatyczną blokadę (spam). W tym celu zaloguj się do serwisu w którym posiadasz swoje konto pocztowe. W zakładce "spam" powinna znajdować się wiadomość z linkiem aktywacyjnym, w który należy kliknąć. Niektóre serwisy pocztowe, ustawione są na agrsywne blokowanie niechcianej poczty.


Dane użytkownika

Nazwa użytkownika:

Hasło:

Powtórz hasło:

Email:

Powtórz email:

Dane personalne

Jestem:

Państwo:

Miasto:

Data urodzenia:

Potwierdzenie regulaminu

Regulamin:

Regulamin serwisu Poflirtuj.PL

§ 1

Użytkownikiem serwisu POFLIRTUJ.PL może być każda osoba, która ma dostęp do sieci internet oraz ukończyła 18 lat.

 

§ 2

Aby korzystać w pełni z serwisu POFLIRTUJ.PL, użytkownik musi założyć konto w serwisie, a nastepnie prawidłowo wypełnić formularz rejestracyjny. Użytkownik ma prawo do edycji i zmiany swoich danych w czasie korzystania z serwisu. Może także usunąć wcześniej założone konto.

 

§ 3

Aby aktywować swoje konto po wypełnieniu formularza, użytkownik potwierdza go klikająć w link aktywacyjny otrzymany na swój adres pocztowy podany wcześniej podczas procesu rejestracji. Po zatwierdzeniu rejestracji, użytkownik zostaje przeniesiony do swojego profilu w celu jego edycji.

 

§ 4

Użytkownicy mają możliwośc dodawania własnych zdjęć. Zdjęcia są zatwierdzane przez administratora serwisu w czasie od 1-24 godzin. Zabrania się dodawania zdjęć o tematyce pornograficznej lub zdjęć naruszających prawo i dobre obyczaje.

 

§ 5

POFLIRTUJ.PL zastrzega sobie możliwość usunięcia konta użytkownika, łamiącego regulamin, bez uprzedniego poinformowania go.

 

§ 6

Konta użytkowników mogą być wykorzystywane do celów marketingowych wyłącznie przez serwis POFLIRTUJ.PL, w szczególności do przesyłania treści o charakterze informacyjnym i reklamowym.

 

§ 7

POFLRTUJ.PL szanuje Twoją prywatność i nie udostępnia i nie sprzedaje osobom trzecim Twoich danych personalnych, przede wszystkim bazy adresów email.

 

§ 8

POFLIRTUJ.PL dołoży wszelkich starań, aby użytkownik korzystający z serwisu był w pełni zadowolony z jego funkcjonowania. Jednocześnie informuje, że nie ponosi odpowiedzialności w przypadku chwilowych przerw w jego działaniu (aspekty techniczne).

 

POFLIRTUJ.PL. dnia.2005-07-21

Oświadczenie:

Oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługujących mi prawach i wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Poflirtuj.pl.

Oświadczam, że dostarczono mi regulamin i zobowiązuję się do jego przestrzegania.

Po wysłaniu zgłoszenia rejestracji, na podany przez Państwa adres email przyjdzie wiadomość z linkiem aktywacyjnym w który trzeba kliknąć, aby potwierdzić swoją rejestrację.

 


Wyszukaj partnera w POFLIRTUJ.PL

     z
wiek   - tylko oferty ze zdjęciem    i tylko on-line

Zaawansowane szukanie? Kliknij tutaj!

 
 
 
   

Randki w poflirtuj.pl
Ratownictwo